lightmyfire

lightmyfire
Movie Buff - 332 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2014
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 31% The Crowd (1928) - Rated 23 Feb 2014
98 92% Some Came Running (1958) - Rated 23 Feb 2014
86 57% Up, Down, Fragile (1995) - Rated 23 Feb 2014
22 6% Adaptation. (2002) - Rated 23 Feb 2014
48 23% The Innocents (1961) - Rated 23 Feb 2014
93 73% City Lights (1931) - Rated 23 Feb 2014
82 42% Modern Times (1936) - Rated 23 Feb 2014
83 48% Raging Bull (1980) - Rated 23 Feb 2014
52 24% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 23 Feb 2014
98 92% When a Woman Ascends the Stairs (1960) - Rated 23 Feb 2014