We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
likle

Movie Buff - 139 Film Ratings

Member Since: May 16, 2021

Location: Switzerland

more Recent Ratings
93 86% Fight Club (1999) - May 16, 2021
85 39% V for Vendetta (2006) - May 16, 2021
93 86% Chernobyl (2019) - May 16, 2021
92 81% The Night Manager (2016) - May 16, 2021
84 32% Battlestar Galactica (1978) - May 16, 2021
87 52% Limitless (2015) - May 16, 2021
55 17% Evan Almighty (2007) - May 16, 2021
85 39% Bruce Almighty (2003) - May 16, 2021
90 69% Groundhog Day (1993) - May 16, 2021
95 92% The Big Lebowski (1998) - May 16, 2021