lilbutthead

lilbutthead
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 54% Hereditary (2018) - Rated 13 Aug 2020
84 41% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 10 Jun 2020
69 4% Santa Sangre (1989) - Rated 11 May 2020
81 27% Lost in Translation (2003) - Rated 11 May 2020
87 54% Burning (2018) - Rated 11 May 2020
84 41% It Follows (2015) - Rated 11 May 2020
82 31% The Favourite (2018) - Rated 11 May 2020
93 82% The Social Network (2010) - Rated 11 May 2020
79 20% Cocktail (1988) - Rated 11 May 2020
76 12% Weekend at Bernie's (1989) - Rated 11 May 2020