lilgak

lilgak
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 14% Full Metal Jacket (1987) - Rated 04 Feb 2018
100 85% Planet Earth (2006) - Rated 04 Feb 2018
90 65% A View to a Kill (1985) - Rated 04 Feb 2018
100 85% From Russia with Love (1963) - Rated 04 Feb 2018
100 85% The Incredibles (2004) - Rated 04 Feb 2018
100 85% Gladiator (2000) - Rated 04 Feb 2018
100 85% Rocky IV (1985) - Rated 04 Feb 2018
85 56% Tomorrow Never Dies (1997) - Rated 04 Feb 2018
80 45% Twister (1996) - Rated 04 Feb 2018
100 85% Ocean's Twelve (2004) - Rated 04 Feb 2018