lillibit

lillibit
Movie Buff - 220 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2015
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 40% To Have and Have Not (1944) - Rated 08 Nov 2015
65 40% Notorious (1946) - Rated 08 Nov 2015
65 40% The Song of Bernadette (1943) - Rated 08 Nov 2015
70 60% Bambi (1942) - Rated 08 Nov 2015
70 60% The Birth of a Nation (1915) - Rated 08 Nov 2015
70 60% A Letter to Three Wives (1949) - Rated 08 Nov 2015
70 60% Only Angels Have Wings (1939) - Rated 08 Nov 2015
70 60% Laura (1944) - Rated 08 Nov 2015
85 94% Adam's Rib (1949) - Rated 08 Nov 2015
70 60% The Maltese Falcon (1941) - Rated 08 Nov 2015