limedip

limedip
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Call Me by Your Name (2017) - Rated 24 Sep 2019
80 56% Jack Goes Boating (2010) - Rated 23 Sep 2019
50 20% The Lion King (1994) - Rated 23 Sep 2019
85 75% The Thing (1982) - Rated 23 Sep 2019
10 8% Sliding Doors (1998) - Rated 23 Sep 2019
70 32% This Is England (2006) - Rated 23 Sep 2019
65 26% Interstellar (2014) - Rated 23 Sep 2019
70 32% Léon: The Professional (1994) - Rated 23 Sep 2019
75 41% Dunkirk (2017) - Rated 23 Sep 2019
65 26% The Truman Show (1998) - Rated 23 Sep 2019