Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lindalustern

Flick Fan - 60 Film Ratings

Member Since: Jul 14, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out lindalustern's...
86 78% Spirited Away (2001) - Jul 15, 2020
70 45% Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Jul 15, 2020
18 2% Fast & Furious 6 (2013) - Jul 15, 2020
20 5% Raiders of the Lost Ark (1981) - Jul 15, 2020
50 29% Ratatouille (2007) - Jul 15, 2020
61 37% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jul 15, 2020
74 50% Bruce Almighty (2003) - Jul 15, 2020
84 70% Mean Girls (2004) - Jul 15, 2020
32 14% Hitman (2007) - Jul 15, 2020
68 42% Click (2006) - Jul 15, 2020