linike860

linike860
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 58% American Beauty (1999) - Rated 08 Apr 2016
86 37% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 08 Apr 2016
80 18% Batman & Robin (1997) - Rated 08 Apr 2016
91 72% Brave (2012) - Rated 08 Apr 2016
90 66% The Matrix (1999) - Rated 08 Apr 2016
70 11% The Butterfly Effect (2004) - Rated 08 Apr 2016
78 14% Tarzan (1999) - Rated 08 Apr 2016
93 84% Ghost in the Shell (1995) - Rated 08 Apr 2016
70 11% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 08 Apr 2016
85 33% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 08 Apr 2016