linkwray

linkwray
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2017
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 58% The Tenant (1976) - Rated 25 Nov 2017
87 47% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 25 Nov 2017
96 84% Rififi (1955) - Rated 25 Nov 2017
96 84% The Outlaw Josey Wales (1976) - Rated 25 Nov 2017
98 90% Blue Velvet (1986) - Rated 25 Nov 2017
93 73% Se7en (1995) - Rated 25 Nov 2017
86 41% Her (2013) - Rated 25 Nov 2017
96 84% Singin' in the Rain (1952) - Rated 25 Nov 2017
97 87% Lost in Translation (2003) - Rated 25 Nov 2017
90 67% Up (2009) - Rated 25 Nov 2017