Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
linnybird

Flick Fan - 64 Film Ratings

Member Since: Dec 14, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out linnybird's...
80 24% The Town (2010) - Dec 14, 2018
90 71% Se7en (1995) - Dec 14, 2018
95 94% The Lion King (1994) - Dec 14, 2018
85 42% The Bourne Identity (2002) - Dec 14, 2018
90 71% Ant-Man (2015) - Dec 14, 2018
90 71% Beetlejuice (1988) - Dec 14, 2018
85 42% In Bruges (2008) - Dec 14, 2018
90 71% Big Hero 6 (2014) - Dec 14, 2018
90 71% Despicable Me (2010) - Dec 14, 2018
90 71% Groundhog Day (1993) - Dec 14, 2018