lino

lino
Movie Buff - 238 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% The Little Prince (2015) - Rated 31 Jan 2016
85 77% The Thing (1982) - Rated 30 Jan 2016
85 77% Metropolis (1927) - Rated 30 Jan 2016
80 62% Fail-Safe (1964) - Rated 30 Jan 2016
70 24% Fahrenheit 451 (1966) - Rated 30 Jan 2016
75 43% Deep End (1970) - Rated 30 Jan 2016
85 77% A Clockwork Orange (1971) - Rated 30 Jan 2016
80 62% Network (1976) - Rated 30 Jan 2016
80 62% Annie Hall (1977) - Rated 30 Jan 2016
75 43% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 30 Jan 2016