linuswp

linuswp
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 81% Shutter Island (2010) - Rated 02 Jan 2021
70 45% The Butterfly Effect (2004) - Rated 02 Jan 2021
70 45% I Am Legend (2007) - Rated 02 Jan 2021
70 45% A Beautiful Mind (2001) - Rated 02 Jan 2021
70 45% Inglourious Basterds (2009) - Rated 02 Jan 2021
70 45% Catch Me If You Can (2002) - Rated 02 Jan 2021
40 3% The Incredibles (2004) - Rated 02 Jan 2021
60 18% Shrek (2001) - Rated 02 Jan 2021
70 45% Finding Nemo (2003) - Rated 02 Jan 2021
60 18% Spider-Man (2002) - Rated 02 Jan 2021