liquidsun

liquidsun
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2012
Location: DC - District Of Columbia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 19% Miss Congeniality (2000) - Rated 27 Dec 2012
85 44% The Truman Show (1998) - Rated 27 Dec 2012
90 76% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 27 Dec 2012
94 89% Young Frankenstein (1974) - Rated 27 Dec 2012
35 1% Straw Dogs (2011) - Rated 27 Dec 2012
69 8% Thor (2011) - Rated 27 Dec 2012
89 73% The Hunger Games (2012) - Rated 27 Dec 2012
86 55% Serenity (2005) - Rated 27 Dec 2012
88 67% Batman Begins (2005) - Rated 27 Dec 2012
95 94% The Dark Knight (2008) - Rated 27 Dec 2012