Liretpye

liretpye
Movie Buff - 364 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Interstellar (2014) - Rated 14 Nov 2014
80 52% Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Rated 21 Sep 2014
3% Tusk (2014) - Rated 21 Sep 2014
"The ending sukt."
80 52% Cloud Atlas (2012) - Rated 21 Sep 2014
12 7% Dead Silence (2007) - Rated 17 Sep 2014
"You can beat this movie by not watching it."
60 30% As Above, So Below (2014) - Rated 16 Sep 2014
45 21% Braveheart (1995) - Rated 15 Sep 2014
6% Runner Runner (2013) - Rated 15 Sep 2014
69 41% Hot Rod (2007) - Rated 15 Sep 2014
3% The Last Airbender (2010) - Rated 15 Sep 2014