lisakido

lisakido
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% Gone Girl (2014) - Rated 14 Oct 2021
82 52% Train to Busan (2016) - Rated 14 Oct 2021
95 80% The Handmaiden (2016) - Rated 14 Oct 2021
85 57% Get Out (2017) - Rated 14 Oct 2021
75 30% To All the Boys I've Loved Before (2018) - Rated 14 Oct 2021
45 7% The Perfection (2018) - Rated 14 Oct 2021
100 92% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 14 Oct 2021
75 30% Us (2019) - Rated 14 Oct 2021
75 30% The Lighthouse (2019) - Rated 14 Oct 2021
80 45% Parasite (2019) - Rated 14 Oct 2021