lisaross123

lisaross123
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 28% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 19 Aug 2013
77 42% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 19 Aug 2013
87 67% The Heat (2013) - Rated 04 Aug 2013
85 60% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 29 Jul 2013
90 85% Inglourious Basterds (2009) - Rated 29 Jul 2013
90 85% Dumb and Dumber (1994) - Rated 29 Jul 2013
90 85% American History X (1998) - Rated 29 Jul 2013
90 85% Se7en (1995) - Rated 29 Jul 2013
82 53% American Pie (1999) - Rated 29 Jul 2013
72 17% Wedding Crashers (2005) - Rated 29 Jul 2013