litcof

litcof
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% Anvil! The Story of Anvil (2009) - Rated 22 Mar 2015
60 12% Inception (2010) - Rated 22 Mar 2015
91 81% Saving Private Ryan (1998) - Rated 22 Mar 2015
84 58% Finding Nemo (2003) - Rated 22 Mar 2015
92 84% The Godfather (1972) - Rated 22 Mar 2015
90 76% Manhattan (1979) - Rated 22 Mar 2015
92 84% Sleeper (1973) - Rated 22 Mar 2015
91 81% Bananas (1971) - Rated 22 Mar 2015
95 92% Midnight in Paris (2011) - Rated 22 Mar 2015
82 50% Woody Allen: A Documentary (2011) - Rated 22 Mar 2015