litovic

litovic
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 21 May 2016
Location: Germany
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

85 The Lobster (2015) - Rated 12 Jun 2016
90 Oldboy (2003) - Rated 24 May 2016
85 The Holy Mountain (1973) - Rated 21 May 2016
85 Drei (2010) - Rated 21 May 2016
85 Control (2007) - Rated 21 May 2016
85 Life During Wartime (2009) - Rated 21 May 2016
90 Dancer in the Dark (2000) - Rated 21 May 2016
85 Irreversible (2002) - Rated 21 May 2016
85 The Celebration (1998) - Rated 21 May 2016
90 Enter the Void (2010) - Rated 21 May 2016