livia

livia
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2021
Location: Blue Springs, Missouri, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 30% Split (2017) - Rated 19 Mar 2022
65 15% 1BR (2020) - Rated 19 Aug 2021
65 15% Hereditary (2018) - Rated 19 Aug 2021
78 50% Mother! (2017) - Rated 19 Aug 2021
80 65% The End of the F***ing World (2017) - Rated 19 Aug 2021
85 80% Santa Clarita Diet (2017) - Rated 19 Aug 2021
77 42% The Clovehitch Killer (2018) - Rated 19 Aug 2021
60 3% Death of Me (2020) - Rated 19 Aug 2021
75 30% Vivarium (2020) - Rated 19 Aug 2021
80 65% Big Brother (2000) - Rated 19 Aug 2021