lizleannek

lizleannek
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 86% Moolaadé (2004) - Rated 23 Feb 2017
79 77% The Goddess (1934) - Rated 22 Feb 2017
72 52% Split (2017) - Rated 22 Feb 2017
60 21% Robin Hood (2010) - Rated 22 Feb 2017
80 82% The Sixth Sense (1999) - Rated 22 Feb 2017
85 89% Back to the Future Part II (1989) - Rated 22 Feb 2017
73 54% Short Circuit (1986) - Rated 22 Feb 2017
68 34% Rush Hour (1998) - Rated 22 Feb 2017
68 34% 50 First Dates (2004) - Rated 22 Feb 2017
68 34% 28 Days Later (2002) - Rated 22 Feb 2017