lizzard6671

lizzard6671
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 87% The Big Lebowski (1998) - Rated 04 Feb 2016
90 17% Full Metal Jacket (1987) - Rated 04 Feb 2016
99 87% Serenity (2005) - Rated 04 Feb 2016
99 87% Hair (1979) - Rated 04 Feb 2016
90 17% The Losers (2010) - Rated 04 Feb 2016
95 50% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 04 Feb 2016
95 50% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 04 Feb 2016
80 7% The Mission (1986) - Rated 04 Feb 2016
50 2% The Big Bounce (2004) - Rated 04 Feb 2016
90 17% Beyond the Law (1992) - Rated 04 Feb 2016