ljelondon

ljelondon
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 23 Dec 2017
94% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 23 Dec 2017
67% Beauty and the Beast (2017) - Rated 24 Mar 2017
17% Kong: Skull Island (2017) - Rated 24 Mar 2017
67% Doctor Strange (2016) - Rated 06 Nov 2016
32% Deepwater Horizon (2016) - Rated 21 Oct 2016
10 98% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 21 Oct 2016
67% The Bronze (2016) - Rated 21 Sep 2016
67% Much Ado About Nothing (2013) - Rated 18 Aug 2016
67% Shaun of the Dead (2004) - Rated 18 Aug 2016