Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ljmulder

Flick Fan - 87 Film Ratings

Member Since: Dec 22, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out ljmulder's...
55 12% Drive (2011) - Dec 22, 2019
89 76% Baby Driver (2017) - Dec 22, 2019
68 29% Quantum of Solace (2008) - Dec 22, 2019
92 88% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Dec 22, 2019
100 97% The Big Lebowski (1998) - Dec 22, 2019
88 74% Napoleon Dynamite (2004) - Dec 22, 2019
95 92% The Dark Knight (2008) - Dec 22, 2019
100 97% True Detective (2014) - Dec 22, 2019
92 88% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Dec 22, 2019
68 29% Serenity (2005) - Dec 22, 2019