ljubljana

ljubljana
Movie Buff - 240 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 31% Always Be My Maybe (2019) - Rated 18 Jul 2021
70 31% Kubo and the Two Strings (2016) - Rated 18 Jul 2021
70 31% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 18 Jul 2021
60 13% Bill & Ted Face the Music (2020) - Rated 18 Jul 2021
85 72% Bo Burnham: Inside (2021) - Rated 18 Jul 2021
90 84% Stories We Tell (2013) - Rated 18 Jul 2021
75 44% Babyteeth (2020) - Rated 18 Jul 2021
80 58% Uncut Gems (2019) - Rated 25 Jan 2021
40 4% Mallrats (1995) - Rated 23 Jan 2021
65 20% Wine Country (2019) - Rated 21 Jan 2021