lkaurismaki

lkaurismaki
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2012
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 26% The Thing (1982) - Rated 30 Aug 2012
95 73% Le Ballon rouge (1956) - Rated 30 Aug 2012
85 26% Casablanca (1942) - Rated 30 Aug 2012
95 73% Apocalypse Now (1979) - Rated 30 Aug 2012
90 50% Dogville (2003) - Rated 30 Aug 2012
95 73% On the Waterfront (1954) - Rated 30 Aug 2012
100 93% Alice in den Städten (1974) - Rated 30 Aug 2012
95 73% The American Friend (1977) - Rated 30 Aug 2012
90 50% The State of Things (1982) - Rated 30 Aug 2012
90 50% Wings of Desire (1987) - Rated 30 Aug 2012