lkawulicz

lkawulicz
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 57% 56 Up (2012) - Rated 09 Sep 2016
90 57% 49 Up (2005) - Rated 09 Sep 2016
90 57% 42 Up (1998) - Rated 09 Sep 2016
90 57% 35 Up (1991) - Rated 09 Sep 2016
90 57% 28 Up (1985) - Rated 09 Sep 2016
90 57% 21 Up (1977) - Rated 09 Sep 2016
85 35% 21 (2008) - Rated 09 Sep 2016
57 2% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 09 Sep 2016
70 14% 13 Going on 30 (2004) - Rated 09 Sep 2016
90 57% 12 Years a Slave (2013) - Rated 09 Sep 2016