lkrobinson26

lkrobinson26
Film Freak - 500 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 49% Misery (1990) - Rated 03 Sep 2017
94 91% Bridesmaids (2011) - Rated 03 Sep 2017
1% The Emoji Movie (2017) - Rated 01 Sep 2017
84 42% The Theory of Everything (2014) - Rated 01 Sep 2017
79 21% Sex and the City (2008) - Rated 11 Jul 2017
85 49% Fools Rush In (1997) - Rated 11 Jul 2017
92 86% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 11 Jul 2017
82 31% True Blood (2008) - Rated 11 Jul 2017
89 73% Defending Your Life (1991) - Rated 11 Jul 2017
81 26% Jules and Jim (1962) - Rated 11 Jul 2017