lksharp81

lksharp81
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 28% Office Christmas Party (2016) - Rated 28 Dec 2016
100 75% The Shining (1980) - Rated 28 Dec 2016
100 75% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 28 Dec 2016
90 43% The Big Lebowski (1998) - Rated 28 Dec 2016
100 75% Full Metal Jacket (1987) - Rated 28 Dec 2016
100 75% Angels & Demons (2009) - Rated 28 Dec 2016
100 75% Resident Evil (2002) - Rated 28 Dec 2016
100 75% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 28 Dec 2016
60 15% Sin City (2005) - Rated 28 Dec 2016
75 28% 10,000 B.C. (2008) - Rated 28 Dec 2016