Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
llD3RW

Flick Fan - 53 Film Ratings

Member Since: Dec 15, 2019

more Recent Ratings
98 69% Red Planet (2000) - Dec 18, 2019
97 61% The Invention of Lying (2009) - Dec 18, 2019
99 82% Edge of Tomorrow (2014) - Dec 18, 2019
99 82% Blow (2001) - Dec 18, 2019
100 94% Avengers: Infinity War (2018) - Dec 18, 2019
100 94% Back to the Future Part II (1989) - Dec 18, 2019
98 69% Hot Fuzz (2007) - Dec 18, 2019
92 33% Machete (2010) - Dec 18, 2019
100 94% Alien 3 (1992) - Dec 18, 2019
97 61% Quantum of Solace (2008) - Dec 18, 2019