Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lmZVjL

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 23, 2019

more Recent Ratings
90 65% The French Connection (1971) - Feb 23, 2019
88 45% Dead Man (1995) - Feb 23, 2019
75 5% The Hunt for Red October (1990) - Feb 23, 2019
94 75% The Breakfast Club (1985) - Feb 23, 2019
86 35% Dr. No (1962) - Feb 23, 2019
95 90% Rear Window (1954) - Feb 23, 2019
89 55% Sleepless in Seattle (1993) - Feb 23, 2019
83 25% GoldenEye (1995) - Feb 23, 2019
95 90% Chinatown (1974) - Feb 23, 2019
80 15% Avatar (2009) - Feb 23, 2019