lmelea

lmelea
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2009
Location: Ann Arbor, MI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Wedding Crashers (2005) - Rated 01 Mar 2009
35 15% You've Got Mail (1998) - Rated 01 Mar 2009
50 22% P.S. I Love You (2007) - Rated 01 Mar 2009
40 17% Tristan & Isolde (2006) - Rated 01 Mar 2009
30 13% Red Eye (2005) - Rated 01 Mar 2009
25 11% Wanted (2008) - Rated 01 Mar 2009
60 31% Sliding Doors (1998) - Rated 01 Mar 2009
94 81% Titanic (1997) - Rated 01 Mar 2009
80 52% Mean Girls (2004) - Rated 01 Mar 2009
87 63% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 01 Mar 2009