Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lmmcelhannon

Movie Buff - 131 Film Ratings

Member Since: Jun 14, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out lmmcelhannon's...
55 18% Suicide Squad (2016) - Jun 27, 2020
65 22% The Addams Family (1991) - Jun 27, 2020
10 2% Scream (1996) - Jun 27, 2020
90 68% Maleficent (2014) - Jun 27, 2020
84 37% Monsters University (2013) - Jun 27, 2020
55 18% Elf (2003) - Jun 27, 2020
95 88% Cars (2006) - Jun 27, 2020
92 80% Beetlejuice (1988) - Jun 27, 2020
86 47% Hot Tub Time Machine (2010) - Jun 27, 2020
96 91% Independence Day (1996) - Jun 27, 2020