Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lmo21

Flick Fan - 87 Film Ratings

Member Since: Sep 24, 2018

Location: Netherlands

Bio: booboo
more Recent Ratings
80 62% The Wolf of Wall Street (2013) - Sep 24, 2018
90 98% Twin Peaks (1990) - Sep 24, 2018
80 62% Seinfeld (1989) - Sep 24, 2018
70 19% Source Code (2011) - Sep 24, 2018
70 19% WALL·E (2008) - Sep 24, 2018
70 19% Blue Velvet (1986) - Sep 24, 2018
88 94% Breaking Bad (2008) - Sep 24, 2018
80 62% Paris, Texas (1984) - Sep 24, 2018
80 62% Scarface (1983) - Sep 24, 2018
85 91% Blade Runner (1982) - Sep 24, 2018