lmosull

lmosull
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 98% No Country for Old Men (2007) - Rated 13 Sep 2015
85 38% Seven Psychopaths (2012) - Rated 13 Sep 2015
82 27% The Imitation Game (2014) - Rated 13 Sep 2015
89 66% The Fly (1986) - Rated 13 Sep 2015
85 38% Only God Forgives (2013) - Rated 13 Sep 2015
91 76% Fargo (1996) - Rated 13 Sep 2015
90 72% Dogville (2003) - Rated 13 Sep 2015
98 97% Jaws (1975) - Rated 13 Sep 2015
87 51% Black Swan (2010) - Rated 13 Sep 2015
89 66% Kill List (2011) - Rated 11 Sep 2015