ln02

ln02
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 20 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 97% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 23 Mar 2020
75 82% Se7en (1995) - Rated 23 Mar 2020
60 40% Black Swan (2010) - Rated 23 May 2015
50 22% Drive (2011) - Rated 23 May 2015
65 55% Starred Up (2014) - Rated 22 May 2015
70 71% Life of Brian (1979) - Rated 22 May 2015
70 71% Dersu Uzala (1975) - Rated 22 May 2015
50 22% Every Secret Thing (2015) - Rated 22 May 2015
65 55% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 22 May 2015
65 55% The Princess Bride (1987) - Rated 21 May 2015