loba

loba
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2015
Location: Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m English living in Japan because Japan\'s badass

more Recent Ratings

95 59% Cube (1997) - Rated 24 Oct 2015
85 7% Primer (2004) - Rated 24 Oct 2015
90 26% Blow (2001) - Rated 24 Oct 2015
95 59% The Green Mile (1999) - Rated 05 Oct 2015
100 88% X-Men (2000) - Rated 05 Oct 2015
90 26% Meet the Parents (2000) - Rated 05 Oct 2015
95 59% Fantastic Voyage (1966) - Rated 05 Oct 2015
95 59% The Thing (1982) - Rated 05 Oct 2015
90 26% The Truman Show (1998) - Rated 23 Aug 2015
90 26% A Clockwork Orange (1971) - Rated 23 Aug 2015