loddby

loddby
Movie Buff - 302 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2019
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 62% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 12 Nov 2019
50 19% The Age of Adaline (2015) - Rated 11 Nov 2019
90 92% Goodfellas (1990) - Rated 28 Oct 2019
60 29% Die Hard 2 (1990) - Rated 28 Oct 2019
50 19% Elegy (2008) - Rated 28 Oct 2019
80 74% Revolutionary Road (2008) - Rated 28 Oct 2019
70 49% Robin Hood (2010) - Rated 28 Oct 2019
60 29% Arn - The Kingdom at Road's End (2008) - Rated 28 Oct 2019
80 74% Die Hard (1988) - Rated 28 Oct 2019
60 29% Lakeview Terrace (2008) - Rated 28 Oct 2019