logan81

logan81
Movie Buff - 319 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Film editor who loves all genres of films. My Favorite of all time is City of God

more Recent Ratings

80 17% ParaNorman (2012) - Rated 25 Aug 2013
86 40% Despicable Me 2 (2013) - Rated 25 Aug 2013
80 17% The Conjuring (2013) - Rated 25 Aug 2013
80 17% Elysium (2013) - Rated 25 Aug 2013
80 17% Snatch (2000) - Rated 03 Jul 2012
62 2% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 03 Jul 2012
81 20% I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Rated 03 Jul 2012
69 3% Die Hard 2 (1990) - Rated 03 Jul 2012
73 6% Black Knight (2001) - Rated 03 Jul 2012
58 1% Bride of Chucky (1998) - Rated 03 Jul 2012