Lois

lois
Movie Buff - 326 Film Ratings
Member Since: 18 May 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 44% Eulogy (2004) - Rated 16 Nov 2008
93 88% Blood Simple (1984) - Rated 16 Nov 2008
88 70% No Country for Old Men (2007) - Rated 16 Nov 2008
89 74% Saint Ralph (2004) - Rated 16 Nov 2008
93 88% Serenity (2005) - Rated 16 Nov 2008
85 51% Nowhere in Africa (2001) - Rated 16 Nov 2008
93 88% True Romance (1993) - Rated 16 Nov 2008
80 34% LolliLove (2004) - Rated 16 Nov 2008
85 51% Slither (2006) - Rated 16 Nov 2008
20 2% Man Bites Dog (1992) - Rated 16 Nov 2008