loislane92

loislane92
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 72% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 27 Mar 2016
84 82% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 27 Mar 2016
48 21% Up in the Air (2009) - Rated 27 Mar 2016
24 10% Drive (2011) - Rated 27 Mar 2016
69 56% The Mummy (1999) - Rated 27 Mar 2016
89 91% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 27 Mar 2016
82 78% Mulan (1998) - Rated 27 Mar 2016
15 0% Sister Act (1992) - Rated 27 Mar 2016
79 72% Titanic (1997) - Rated 27 Mar 2016
41 16% Super 8 (2011) - Rated 27 Mar 2016