Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
loladestroy

Flick Fan - 73 Film Ratings

Member Since: Feb 10, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
Check out loladestroy's...
100 78% The Shining (1980) - Feb 10, 2021
100 78% The Ladykillers (2004) - Feb 10, 2021
95 52% The Hudsucker Proxy (1994) - Feb 10, 2021
100 78% Fargo (1996) - Feb 10, 2021
100 78% Burn After Reading (2008) - Feb 10, 2021
100 78% The Big Lebowski (1998) - Feb 10, 2021
89 23% Mulholland Drive (2001) - Feb 10, 2021
80 14% Casino (1995) - Feb 10, 2021
65 4% Dune (1984) - Feb 10, 2021
100 78% The Royal Tenenbaums (2001) - Feb 10, 2021