loleetaa

loleetaa
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 22% Love (2015) - Rated 07 Jan 2018
90 54% Se7en (1995) - Rated 07 Jan 2018
90 54% The Craft (1996) - Rated 07 Jan 2018
20 4% Grease (1978) - Rated 07 Jan 2018
95 68% Gia (1998) - Rated 07 Jan 2018
80 22% The Devil's Advocate (1997) - Rated 07 Jan 2018
85 40% Secretary (2002) - Rated 07 Jan 2018
80 22% The Invitation (2015) - Rated 07 Jan 2018
100 86% Big Fish (2003) - Rated 07 Jan 2018
100 86% House on Haunted Hill (1999) - Rated 07 Jan 2018