londis

londis
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 19 Dec 2021
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84% The Big Short (2015) - Rated 28 Mar 2022
84% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 28 Mar 2022
84% Apocalypse Now: Final Cut (2019) - Rated 28 Mar 2022
27% Palm Springs (2020) - Rated 27 Mar 2022
53% Psycho (1960) - Rated 27 Mar 2022
27% Reservoir Dogs (1992) - Rated 27 Mar 2022
53% Heat (1995) - Rated 27 Mar 2022
4% Inception (2010) - Rated 27 Mar 2022
27% Prisoners (2013) - Rated 27 Mar 2022
27% Army of Shadows (1969) - Rated 27 Mar 2022