loner215

loner215
Movie Buff - 212 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 11% Back to the Future Part III (1990) - Rated 16 Dec 2014
100 96% Goodfellas (1990) - Rated 16 Dec 2014
75 11% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 16 Dec 2014
95 83% American Psycho (2000) - Rated 16 Dec 2014
95 83% Superbad (2007) - Rated 16 Dec 2014
90 55% The Addams Family (1991) - Rated 14 Dec 2014
85 28% Batman (1989) - Rated 14 Dec 2014
90 55% Dredd (2012) - Rated 14 Dec 2014
85 28% Hugo (2011) - Rated 14 Dec 2014
85 28% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 14 Dec 2014