lonewalker71

lonewalker71
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2015
Location: Saudi Arabia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 99% Back to the Future (1985) - Rated 18 May 2015
85 42% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 24 Apr 2015
85 42% Shrek (2001) - Rated 24 Apr 2015
95 91% The Notebook (2004) - Rated 24 Apr 2015
70 6% Mad Max (1979) - Rated 24 Apr 2015
90 67% Ratatouille (2007) - Rated 24 Apr 2015
96 96% Superbad (2007) - Rated 24 Apr 2015
95 91% Gran Torino (2008) - Rated 24 Apr 2015
94 85% About Time (2013) - Rated 24 Apr 2015
86 53% The Dictator (2012) - Rated 24 Apr 2015