longrifle

longrifle
Movie Buff - 256 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2012
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Im bad woff

more Recent Ratings

93 98% The Fountain (2006) - Rated 26 Aug 2012
91 97% In Bruges (2008) - Rated 26 Aug 2012
88 92% GoldenEye (1995) - Rated 26 Aug 2012
71 40% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 26 Aug 2012
75 55% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 26 Aug 2012
76 61% Hellboy (2004) - Rated 26 Aug 2012
94 99% Léon: The Professional (1994) - Rated 25 Aug 2012
85 88% Payback (1999) - Rated 25 Aug 2012
83 83% The Hangover (2009) - Rated 25 Aug 2012
82 81% Iron Man (2008) - Rated 25 Aug 2012