longway77

longway77
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2020
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 12% Isle of Dogs (2018) - Rated 11 Dec 2020
95 91% Ratatouille (2007) - Rated 11 Dec 2020
90 66% Zootopia (2016) - Rated 11 Dec 2020
95 91% Coco (2017) - Rated 11 Dec 2020
95 91% Forrest Gump (1994) - Rated 11 Dec 2020
90 66% Moana (2016) - Rated 11 Dec 2020
90 66% WALL·E (2008) - Rated 11 Dec 2020
85 43% The Incredibles 2 (2018) - Rated 11 Dec 2020
95 91% Inglourious Basterds (2009) - Rated 11 Dec 2020
90 66% Coraline (2009) - Rated 11 Dec 2020