loobiia

loobiia
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 65% Million Dollar Baby (2004) - Rated 13 Jan 2015
85 37% A Separation (2011) - Rated 13 Jan 2015
90 65% Le concert (2009) - Rated 13 Jan 2015
70 9% Big Fish (2003) - Rated 13 Jan 2015
90 65% Zodiac (2007) - Rated 13 Jan 2015
90 65% Midnight in Paris (2011) - Rated 13 Jan 2015
90 65% Memento (2001) - Rated 13 Jan 2015
85 37% Inception (2010) - Rated 13 Jan 2015
75 14% Inland Empire (2006) - Rated 13 Jan 2015
90 65% Donnie Brasco (1997) - Rated 13 Jan 2015