We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

looca

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 14, 2020

Location: Montenegro

more Recent Ratings

95 95% The Shining (1980) - Mar 14, 2020
75 25% Kung Fu Panda (2008) - Mar 14, 2020
80 45% World War Z (2013) - Mar 14, 2020
80 45% Insomnia (2002) - Mar 14, 2020
85 70% Airplane! (1980) - Mar 14, 2020
85 70% Inglourious Basterds (2009) - Mar 14, 2020
5% Battle: Los Angeles (2011) - Mar 14, 2020
10 15% Transporter 2 (2005) - Mar 14, 2020
80 45% War of the Worlds (2005) - Mar 14, 2020
90 85% Man on Fire (2004) - Mar 14, 2020