lordmiggel

lordmiggel
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just an ordinary guy with a broad movie taste.

more Recent Ratings

80 77% The Witch (2016) - Rated 19 Nov 2018
83 87% Ed Wood (1994) - Rated 13 Dec 2015
75 50% 1408 (2007) - Rated 09 Aug 2015
70 26% The Number 23 (2007) - Rated 09 Aug 2015
73 41% The Wrestler (2008) - Rated 09 Aug 2015
80 77% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 09 Aug 2015
77 60% American Psycho (2000) - Rated 09 Aug 2015
79 70% National Treasure (2004) - Rated 09 Aug 2015
75 50% J. Edgar (2011) - Rated 09 Aug 2015
78 64% 8 Mile (2002) - Rated 09 Aug 2015